Rakousko-Uhersko, poèátek 20. století, konvolut tøech medailí - Èestná medaile za ètyøicetileté vìrné služby, 2 x na civilní stuze, jednou bez stuhy, zlacený bronz, stav viz foto, mírnì poškozeno.

Písemný limit

Konvolut rakousko-uherských medailí