Rakousko-Uhersko, poèátek 20. století; Øád železné koruny III. tøídy s váleènou dekorací a meèi, zlacený bronz, pestré emaily; Vojenský záslužný køíž III. tøída s váleènou dekorací a meèi, zlacené støíbro, pestré emaily; Medaile za stateènost I. tøídy, støíbro; Karlùv vojenský køíž, zinek, stav viz foto, mírnì poškozeno.

Písemný limit

Konvolut rakousko-uherských vyznamenání