Rakousko-Uhersko, poèátek 20. století, zlacený bronz, pestøe emailováno, provedení s meèi a váleènou dekorací, pùvodní etuje, stav viz foto, mírnì poškozeno.

Písemný limit

Řád železné koruny III. třídy v etui