Čína, Peking, rok 1952, VÝBĚRZ DÍLA MISTRA ČCHIPAJ-Š'E, kompletní album s 22 kusy barevných dřevořezů v brokátem potažených deskách, velmi dobrý stav, minoritní poškození, celkové rozměry 31,5 x 21,5 x 3 cm.

Provenience: soukromá sbírka českého diplomata, zakoupeno v 50. letech 20. století v Pekingu

Vyvolávací cena:
1 000 EUR
2 000 - 3 000 EUR

Písemný limit

Čchi Paj-š´ (1864 - 1957) – čínská kniha s 22 kusy barevných dřevořezů