Čína, Ming Dynasty (1368-1644), masivní litá bronzová váza, zdobeno archaickým plastickým dekorem, po bokách dvě oka, na dnu signováno, původní stav – staré opravy, poškozeno, celkové rozměry 45 x 30 x 30 cm.

Vyvolávací cena:
2 000 EUR
4 000 - 5 000 EUR

Písemný limit

Velká čínská bronzová váza – dynastie Ming