Švýcarsko, konec 19. století, velmi vzácné masivní tříplášťové pánské hodinky Calendrier Breveté s opakovacím čtvrťovým bitím, ukazatelem lunárních fázi a věčným kalendářem, vyrobeno pro ruský trh, raritní velmi těžké a masivně provedené pouzdro z 14K zlata, značeno JFs, číslem 50, značkou 14K a značkou 56 zolotniků, bílý emailový číselník s římskými číslicemi a centrálně umístěným ukazatelem lunárních fází, značeno Calendrier Breveté, vnitřní plášť osazený věčným kalendářem s ukazatelem dne v týdnu, dne v měsíci a měsíce v roce, značeno MODELE DEPOSE N9102, číslo 1150, niklový stroj s opakovacím bicím mechanismem odbíjí do dvou spirálových gongu, švýcarský kotvový krok, šroubované šatony, původní ručičky, mimořádně zachovalý stav, celková hmotnost 199,40 g, průměr 56 mm, šířka 18 mm.

Vyvolávací cena:
10 000 EUR
15 000 - 18 000 EUR

Písemný limit

Raritní bicí oboustranné kapesní hodinky Calendrier Breveté