Švýcarsko, Ženeva, okolo roku 1939, raritní a sběratelsky zajímavý letecký 30 sekundový chronograf vyráběný pro piloty bombardérů italského letectva, značeno Universal - Geneve, prodáváno firmou A. Cairelli, Roma, ref. 3990, niklované pouzdro, číslo 782764, černý číselník s arabskými číslicemi, fosforové značky od 5 do 60 hektometrů, vnější 30 sekundový registr, původní ocelová ručička, otočná luneta s fosforovou šipkou, sklopná oka pro upevnění koženého řemínku, kombinovaná korunka, stoj, číselník i pouzdro značeno výrobcem: Universal - Geneve, vynikající původní stav – minoritní poškození, průměr 52 mm, hmotnost 146,77 g, celkové rozměry 77 x 72 x 23 mm.

Vyvolávací cena:
2 600 EUR
4 000 - 5 000 EUR

Písemný limit

Raritní letecký náramkový chronograf Universal Geneve - A. Cairelli Roma