Čechy, 30. léta 20. století, luxusní vybavení stylové ložnice, značeno Slezák Bystřice pod Hostýnem, dýhováno ořechovou dýhou, chromovaný obecný kov, kompletně restaurováno, šatní skříň o rozměrech 178,5 x 121 x 55 cm, šatní skříň s poličkami o rozměrech 178,5 x 121 x 55 cm, 2 x noční stolek o rozměrech 65 x 41 x 37,5 cm, 2 x postel o rozměrech 90 x 205 x 90 cm.

Vyvolávací cena:
5 500 EUR
7 000 - 9 000 EUR

Písemný limit

Art decová ložnice - Robert Slezák Bystřice pod Hostýnem