Čechy, 10. léta 20. století, dva kusy křesel s kubistickými prvky, vyrobené pravděpodobně podle návrhu architekta Otakara Novotného (1880 - 1959) nebo někoho z jeho okruhu, mořený a lakovaný dub, kubisticky profilovaná kostra s područkami, sedák i opěrák čalouněny, částečně dochovaná původní látka, křesla jsou v původním nerestaurovaném stavu, drobná poškození, které odpovídají staří předmětu a míře jeho opotřebení, celkové rozměry jednoho křesla 90 x 57 x 47 cm.

Vyvolávací cena:
3 000 EUR
4 000 - 5 000 EUR

Písemný limit

Párová kubistická křesla – Otakar Novotný (1880 - 1959) připsáno