Čtyři denní doby (Probuzení rána, Záře dne, Snění večera, Odpočinek noci), konec 19. století až počátek 20. století, oblíbený autorův motiv z období vrcholné secese, kompletní soubor čtyř barevných litografií na papíře, zlaceno, značeno vpravo dole Mucha 99, restaurováno - adjustováno na plátno, celkové rozměry jedné litografie 104,5 x 38,5 cm.

Vyvolávací cena:
9 000 EUR
12 000 - 14 000 EUR

Písemný limit

Alfons Mucha (1860-1939)

Alfons Mucha (1860-1939)

Alfons Mucha (1860-1939)

Alfons Mucha (1860-1939)

Alfons Mucha (1860-1939)

Alfons Mucha (1860-1939)

Alfons Mucha (1860-1939)