Název: Boccadasse u Janova
Datace: konec 19. století až počátek 20. století
Technika: olej, plátno na lepence
Signováno: vpravo dole A. Zoff a částečně přemalovanou signaturou A. Zoff 1894
Rozměry malby: 26 x 42,5 cm
Na rubu: autorský přípis s názvem obrazu
Celkové rozměry s rámem: 51,5 x 67 cm
Stav: velmi dobrý původní stav

Vyvolávací cena:
2 600 EUR
4 000 - 5 000 EUR

Písemný limit

Alfred Zoff (Rakousko, 1852 – 1927)