Název: Rue des Pierres a katedrála Božského Spasitele v Brugách
Datace: konec 19. století až počátek 20. století
Technika: olej, plátno na lepence
Signováno: vlevo dole A. Zoff
Rozměry malby: 54 x 41 cm
Na rubu: autorský přípis s názvem obrazu
Celkové rozměry s rámem: 80,5 x 68,5 cm
Stav: velmi dobrý původní stav

Vyvolávací cena:
3 000 EUR
5 000 - 6 000 EUR

Písemný limit

Alfred Zoff (Rakousko, 1852 – 1927)