Název: Podvečer na jezírku s lekníny
Datace: po roce 1920
Technika: olej na malířské lepence
Rozměry malby: 50 x 63 cm
Signováno: signováno vpravo dole Ot. Nejedlý
Stav: velmi dobrý, rámováno

Bravurní ukázka Nejedlého osobitého malířského projevu, která zaujme pozorovatele nejen barevností a zpracovaným motivem, ale i mistrovsky zachycenou atmosférou daného okamžiku. Velmi zdařilé a sběratelsky atraktivní dílo.

Písemné ověření originality: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Vyvolávací cena:
7 000 EUR
10 000 - 12 000 EUR

Písemný limit

Otakar Nejedlý (1883 - 1957)

Otakar Nejedlý (1883 - 1957)

Otakar Nejedlý (1883 - 1957)

Otakar Nejedlý (1883 - 1957)

Otakar Nejedlý (1883 - 1957)