Rakousko, Vídeň, 30. léta 20. století, malovaná keramika, značeno vespod Goldscheider Wien, na soklu nálepka Goldscheider Vienna a nálepka Arte Porto, číslo modelu 7505/36/20, velmi pěkný stav, nepoškozeno, celkové rozměry 24 x 9,5 x 9,5 cm.

Vyvolávací cena:
400 EUR
700 - 800 EUR

Písemný limit

Goldscheider - děvče s květem

Goldscheider - děvče s květem

Goldscheider - děvče s květem

Goldscheider - děvče s květem

Goldscheider - děvče s květem

Goldscheider - děvče s květem

Goldscheider - děvče s květem

Goldscheider - děvče s květem

Goldscheider - děvče s květem