Rakousko, Vídeň, 30. léta 20. století, model podle návrhu Stefana Dakona, malovaná keramika, značeno vespod Goldscheider Wien, na soklu nalepený štítek Goldscheider Wien, na soklu a vespod signováno Dakon, číslo modelu 8083/45/11, velmi dobrý, nepoškozeno, celkové rozměry 34 x 26 x 9,5 cm.

Vyvolávací cena:
800 EUR
1 200 - 1 500 EUR

Písemný limit

Tanečnice Goldscheider - Stefan Dakon