Rakousko, Vídeň, 30. až 40. léta 20. století, návrh modelu od Stefana Dakona, pestře malovaná keramika, značeno vespod Goldscheider Vienna, číslo modelu 8083/1/24, velmi dobrý stav, nepoškozeno, celkové rozměry 34 x 25,5 x 10 cm.

Vyvolávací cena:
800 EUR
1 200 - 1 500 EUR

Písemný limit

Tanečnice s květovanými šaty Stefan Dakon - Goldscheider