Rakousko, Vídeň, počátek 20. století, polychromovaná pálená hlína, bohatý plastický dekor, vzadu vtlačená signatura Fr. Goldscheider Wien, číslo modelu 1297, velmi dobrý stav, nepoškozeno, celkové rozměry 73,5 x 53 x 33 cm.

Vyvolávací cena:
1 500 EUR
2 200 - 2 800 EUR

Písemný limit

Velká busta Goldscheider - dívka s vinnou révou