Rakousko, Vídeň, 30. až 40. léta 20. století, malovaná keramika, značeno vespod Goldscheider Wien, na soklu nalepený štítek Goldscheider Vienna, č. modelu 7472, rozměry 37 x 30 x 12 cm, stav: velmi dobrý, viz foto, nepoškozeno.

Vyvolávací cena:
500 EUR
800 - 1 000 EUR

Písemný limit

Žena s dítětem Goldscheider - velký model