Čechy, Nový Bor, J. Pohl Haida, 1. polovina 20. století, raritní dvoustěnná zevně fasetovaná sklenka, sklo čiré, bezbarvé, v mezivrstvě rytá zlatá a stříbrná fólie, barevně malované motivy (pohled na město Nový Bor, hora Klíč, vyhlídka Jelení skok), horní část lemovaná zlacenou obloučkovou bordurou a ve spodní části pásem stříbrných akantových motivů, ve dnu malovaný motiv protěže alpské, velmi dobrý stav, nepoškozeno, celkové rozměry 9,5 x 7,5 x 7,5 cm.

Vyvolávací cena:
900 EUR
1 500 - 2 000 EUR

Písemný limit

Josef Marian Pohl (1880 - 1962) – dvoustěnná číška