Čechy, 20. až 40. léta 19. století, červené hyalitové sklo, orientalizující tvar flakonu s zdobený barevnými emaily a zlatem, broušený hraněním do osmi ploch, hraněné hrdlo s dvojím fasetováním, zátka hraněná do špičky, velmi pěkný stav, nepoškozeno, celkové rozměry 26,5 x 3,5 x 3,2 cm.

Vyvolávací cena:
1 000 EUR
2 000 - 2 500 EUR

Písemný limit

Raritní hyalitový flakón zdobený emailem a zlatem