Čechy, 2. čtvrtina 19. století, výjimečný a sběratelsky cenný skleněný pohár, velký model, uranové sklo, broušené, ryté, na plášti ve dvou řadách reliéfní řezané medailony s motivem významných osobností – Aristoteles, Aristides, Homerus Poeta, Eurípidés, Salomon Rex, Cicero, Hestodus, Demosth, Plato, Aristophanés, na základně řezaný erb Schwarzenbergů, velmi dobrý stav, nepoškozeno, celkové rozměry 21 x 9,5 x 9,5 cm.

Vyvolávací cena:
2 200 EUR
3 500 - 4 000 EUR

Písemný limit

Velký pohár z uranového skla s erbem Schwarzenbergů