Střední Evropa, polovina 18. století, raritní dvoudílné cínové lavabo, zásobník na vodu s výpustním kohoutkem, nádržka na odtékající vodu, zdobeno plastickou figurální výzdobou, značeno cínařskou značkou, celkové rozměry 66 x 35 x 30 cm.

Vyvolávací cena:
5 000 EUR
8 000 - 9 500 EUR

Písemný limit

Raritní barokní cínové lavabo

Raritní barokní cínové lavabo

Raritní barokní cínové lavabo

Raritní barokní cínové lavabo

Raritní barokní cínové lavabo

Raritní barokní cínové lavabo

Raritní barokní cínové lavabo

Raritní barokní cínové lavabo

Raritní barokní cínové lavabo

Raritní barokní cínové lavabo

Raritní barokní cínové lavabo

Raritní barokní cínové lavabo

Raritní barokní cínové lavabo

Raritní barokní cínové lavabo

Raritní barokní cínové lavabo

Raritní barokní cínové lavabo

Raritní barokní cínové lavabo