Reklamní plakát, 40. léta 20. století, Galerie Jos. R. Vilímek, značeno Průmyslová tiskárna Praha, volně loženo, poškozeno, celkové rozměry 95 x 63 cm.

Vyvolávací cena:
1 500 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

 Plakát – Josef Mařatka

 Plakát – Josef Mařatka

 Plakát – Josef Mařatka

 Plakát – Josef Mařatka

 Plakát – Josef Mařatka

 Plakát – Josef Mařatka