Holandská večerní krajina s větrným mlýnem, 2. polovina 19. století, olej na plátně, nesignováno, rozměry malby 55 x 70 cm, původní stav – na dvou místech nepatrně protrženo plátno (viz foto), rámováno.

Vyvolávací cena:
15 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Autor neurčen – Nokturno

Autor neurčen – Nokturno

Autor neurčen – Nokturno

Autor neurčen – Nokturno

Autor neurčen – Nokturno

Autor neurčen – Nokturno