Autor: neurčen (pravděpodobně Slávek)

Název díla: Stojící chlapec
Rozměry: 16 x 10,5 cm
Technika: kresba – kombinovaná technika
Signováno: vpravo dole, viz foto
Stav: viz foto, rámováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
500 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Autor neurčen

Autor neurčen

Autor neurčen

Autor neurčen

Autor neurčen

Autor neurčen