Autor: Nezjištěn

Název: Horské údolí

Rozměry: 80 x 90 cm

Technika: kresba tužkou - papír

Signováno: vpravo dole, nečitelné

Stav: viz foto, mírně poškozeno

Vyvolávací cena:
500 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Autor nezjištěn

Autor nezjištěn

Autor nezjištěn

Autor nezjištěn

Autor nezjištěn

Autor nezjištěn