Autor: nezjištěno

Název: Mánes - kopie

Rozměry: 27 x 42 cm

Technika: kolorovaná kresba tuší

Signováno: vpravo dole - nečitelné, vlevo dole - Kopie Mánes

Stav: viz foto, rámováno pod sklem

Vyvolávací cena:
500 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Autor nezjištěn

Autor nezjištěn

Autor nezjištěn

Autor nezjištěn

Autor nezjištěn

Autor nezjištěn

Autor nezjištěn