Autor: Autor neznámý

Název: Dívka v podvečer

Rozměry: 51,5 x 41,5 cm

Technika: olej - plátno

Signováno: vpravo dole, nezjištěno

Stav: viz foto, rámováno pod sklem

Vyvolávací cena:
5 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Autor neznámý

Autor neznámý

Autor neznámý

Autor neznámý

Autor neznámý

Autor neznámý

Autor neznámý