Autor: Ludvík Barták

Název díla: Mokřad

Rozměry: 39 x 67 cm

Technika: olej - plátno

Signováno: vpravo dole

Stav: viz. foto, rámováno

Vyvolávací cena:
15 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Barták Ludvík (1857 - 1921)

Barták Ludvík (1857 - 1921)

Barták Ludvík (1857 - 1921)

Barták Ludvík (1857 - 1921)

Barták Ludvík (1857 - 1921)

Barták Ludvík (1857 - 1921)