Býk, rok 1959, lept na papíře, rozměry 22 x 13,6 cm, signováno a datováno vlevo dole MB 59, paspartováno.

Vyvolávací cena:
4 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Benka Martin (1888 - 1971)

Benka Martin (1888 - 1971)

Benka Martin (1888 - 1971)

Benka Martin (1888 - 1971)