Návrh na EX LIBRIS Dr. Jaromíra Doležala, rok 1957, kresba tuží na papíře, rozměry malby 23,5 x 16 cm, signováno a datováno vpravo dole M. B. 57, ve spodní části pasparty umístěny dvě barevné varianty grafiky EX LIBRIS, rozměry včetně rámu 48 x 30,5 cm, paspartováno, rámováno, zaskleno.

Provenience: ze sbírky Dr. Jaromíra Doležala – přítele Martina Benky a sběratele Ex libris.

Vyvolávací cena:
20 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Benka Martin (1888-1971)

Benka Martin (1888-1971)

Benka Martin (1888-1971)

Benka Martin (1888-1971)

Benka Martin (1888-1971)

Benka Martin (1888-1971)

Benka Martin (1888-1971)

Benka Martin (1888-1971)