Autor: Aljo Beran

Název: Příboj

Rozměry: 19,5 x 26,5 cm

Technika: akvarel - papír

Signováno: vpravo dole, Beran

Stav: viz foto, rámováno pod sklem

Vyvolávací cena:
800 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Beran Aljo (1907 - 1990)

Beran Aljo (1907 - 1990)

Beran Aljo (1907 - 1990)

Beran Aljo (1907 - 1990)

Beran Aljo (1907 - 1990)

Beran Aljo (1907 - 1990)