Francie, konec 19. století, mosazná hodinová schránka, ze všech stran prosklená, smaltový číselník s arabskými číslicemi 1 až 12, ručně malovaný květinový dekor, samostatný číselník pro nastavení budíku, zlacené prořezávané ručičky, stroj kotvový s pérovým pohonem značený Bte S.G.D.G. (Breveté Sans Garantie Du Gouvernement), 1/2 bití na spirály, stroj v chodu, kazeta dřevěná, potažená kůží, celkové rozměry budíku 15 x 10 x 10 cm, rozměry pouzdra 20 x 15 x 15 cm.

Vyvolávací cena:
44 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Cestovní budík s koženým pouzdrem