Autor: Cyril Bouda

Název: Olomouc

Technika: barevná litografie

Rozměry: 31,5 x 42,5 cm

Stav: viz foto, původní stav - mírně poškozeno, rámováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
1 200 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Cyril Bouda (1901 - 1984)

Cyril Bouda (1901 - 1984)

Cyril Bouda (1901 - 1984)

Cyril Bouda (1901 - 1984)

Cyril Bouda (1901 - 1984)

Cyril Bouda (1901 - 1984)