Zátiší s pomeranči a porcelánovým sousoším, rok 1931, olej na plátně, rozměry malby 66,5 x 80,5 cm, signováno a datováno vlevo dole F. X. Diblík 1931, rámováno.

Vyvolávací cena:
19 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Diblík František Xaver (1887-1955)