Autor: E. Fielb

Název díla: München

Rozměry: 57 x 46 cm

Technika: olej - plátno

Signováno: vpravo dole

Stav: viz foto, rámováno

Vyvolávací cena:
10 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

E. Fielb

E. Fielb

E. Fielb

E. Fielb

E. Fielb

E. Fielb