Pravděpodobně Čechy, 1. polovina 19. století, porcelán, ručně malovaný a zlacený, malba s motivem ptáčků a květin, šálek válcového tvaru na třech lvích nohách, převýšené zlacené ucho, nepatrné oťuky, rozměry šálku 12 x 10,5 x 8,5 cm, průměr podšálku 16,5 cm.

Vyvolávací cena:
18 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Empírový koflík s miskou

Empírový koflík s miskou

Empírový koflík s miskou

Empírový koflík s miskou

Empírový koflík s miskou

Empírový koflík s miskou

Empírový koflík s miskou

Empírový koflík s miskou

Empírový koflík s miskou

Empírový koflík s miskou

Empírový koflík s miskou