Pravděpodobně Frankfurt, Německo, přelom 17. a 18. století, glazovaná keramika, malovaná florálními a figurálními čínskými motivy, modrý, zelený a manganový dekor, původní stav – mírně poškozeno, rozměry 33,5 x 6,5 x 33,5 cm.

Vyvolávací cena:
10 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Fajánsová mísa zdobená čínským motivem