Pravděpodobně Německo, 1. polovina 18. století, glazovaná keramika, malba kobaltem, florální motiv s ptáčky, ve střední části je zobrazen stojící muž u kašny, původní stav – mírně poškozeno, rozměry 37 x 6,5 x 37 cm.

Vyvolávací cena:
9 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Fajánsová mísa

Fajánsová mísa

Fajánsová mísa

Fajánsová mísa

Fajánsová mísa

Fajánsová mísa

Fajánsová mísa

Fajánsová mísa