Hanau, Německo, 18. století, značeno písmenem H, glazovaná keramika, malba kobaltem, florální a architektonický motiv, původní stav – mírně poškozeno, rozměry 35 x 4,5 x 35 cm.

Vyvolávací cena:
5 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Fajánsový talíř Hanau

Fajánsový talíř Hanau

Fajánsový talíř Hanau

Fajánsový talíř Hanau

Fajánsový talíř Hanau

Fajánsový talíř Hanau

Fajánsový talíř Hanau

Fajánsový talíř Hanau