Autor: Pichlík František

Název: U rybníka

Datace: 1939

Rozměry: 13 x 25 cm

Technika: akvarel - papír

Signováno: vpravo dole - Fr. Pichlík

Stav: viz foto, rámováno pod sklem

Vyvolávací cena:
1 400 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

František Pichlík

František Pichlík

František Pichlík

František Pichlík

František Pichlík

František Pichlík