Autor: Toman František Sylva

Název: Předjaří

Rozměry: 41 x 59,5 cm

Technika: kombinovaná technika, karton

Signováno: vpravo dole - Fr. Sylv. Toman

Stav: viz foto, rámováno pod sklem

Vyvolávací cena:
600 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

František Sylva Toman

František Sylva Toman

František Sylva Toman

František Sylva Toman

František Sylva Toman

František Sylva Toman