Autor: Franz

Název: Lesní zátiší II

Rozměry: 67 x 47 cm

Technika: pastel - papír

Signováno: vlevo dole

Stav: viz foto, rámováno pod sklem

Vyvolávací cena:
2 500 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Franz

Franz

Franz

Franz

Franz

Franz