Teče voda, teče, tuš a akvarel na papíře, rozměry 26 x 15 cm, signováno vpravo dole A. Frolka, na rubu přípis, rámováno, paspartováno a zaskleno.

Vyvolávací cena:
18 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Frolka Antoš (1877 - 1935)

Frolka Antoš (1877 - 1935)

Frolka Antoš (1877 - 1935)

Frolka Antoš (1877 - 1935)

Frolka Antoš (1877 - 1935)

Frolka Antoš (1877 - 1935)

Frolka Antoš (1877 - 1935)

Frolka Antoš (1877 - 1935)