Děvče s šátkem, akvarel na papíře, rozměry malby 42 x 32,5 cm, signováno a datováno vlevo dole A. Frolka, paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena:
12 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Frolka Antoš (1877-1935)

Frolka Antoš (1877-1935)

Frolka Antoš (1877-1935)

Frolka Antoš (1877-1935)

Frolka Antoš (1877-1935)

Frolka Antoš (1877-1935)