Milenci v parku, po roce 1924, olej na silné lepence, rozměry malby 46 x 66,5 cm, nesignováno, na rubu olejomalba od olomouckého malíře Jidřicha Lenharta (1878-1955) s motivem krajiny.

Provenience: sbírka malíře Jindřicha Lenharta, poté sbírka fotografa Otakara Lenharta.

Originalita díla konzultována a potvrzena autorem Grögerovy monografie doc. PhDr. Josefem Malivou.

Vyvolávací cena:
36 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Gröger Kurt (1905-1952)

Gröger Kurt (1905-1952)

Gröger Kurt (1905-1952)

Gröger Kurt (1905-1952)