Autor: Jaroslav Grus

Název: Cesta vesnicí

Rozměry: 45 x 80 cm

Technika: olej - plátno

Signováno: vpravo dole

Stav: viz foto, rámováno

Vyvolávací cena:
15 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Grus Jaroslav ( 1891 - 1983)

Grus Jaroslav ( 1891 - 1983)

Grus Jaroslav ( 1891 - 1983)

Grus Jaroslav ( 1891 - 1983)

Grus Jaroslav ( 1891 - 1983)

Grus Jaroslav ( 1891 - 1983)