Autor: Jaroslav Grus
Název díla: Alej
Rozměry: 49 x 71 cm
Technika: Kombinovaná technika na papíru
Signováno: vpravo dole J. Gru, vlevo dole 1978
Stav: viz foto, rámováno pod sklem

Vyvolávací cena:
10 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Grus Jaroslav (1891 - 1983)