Pravděpodobně Ansbach, Německo, 2. polovina 18. století, glazovaná keramika, malovaná florálními motivy, reliéfně zdobená cínová montáž s plaketou Jana Nepomuckého, původní stav – mírně poškozeno, rozměry 24 x 13 x 17 cm.

Vyvolávací cena:
14 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Holba s cínovým víkem - Jan Nepomucký