Pravděpodobně Německo, 2. polovina 18. století, značeno MF, glazovaná keramika, malba kobaltem, florální motivy, cínová montáž s monogramem M.L.R, mírně poškozeno - vlasová prasklina, rozměry 21,5 x 12,5 x 16 cm.

Vyvolávací cena:
9 000 Kč

Dosažená cena:
0 Kč

Holba s cínovým víkem

Holba s cínovým víkem

Holba s cínovým víkem

Holba s cínovým víkem

Holba s cínovým víkem

Holba s cínovým víkem

Holba s cínovým víkem

Holba s cínovým víkem

Holba s cínovým víkem

Holba s cínovým víkem